Angry Bırds 10-2 Nasıl Geçilir?

Angry Bırds 10-2 Nasıl Geçilir?

Angry birds oyunu bildiğiniz üzere hayatımızın büyük bir parçasını oluşturmaktadır. Bu oyun bize kendi içinde 14 ayrı oyun sunmaktadır. Bu 2009 yılında başlamış bir uygulamadır. Bu oyuna başlamadan önce size rehber sayesinde birçok ipuçları verilecektir. Rehber sayesinde fazla zorlanmaycaksınız.

angry-birds-10-2-nasil-gecilir

Büyü kartlarının kullanımı çok önemli Bu kartlar domuzları öldürmenizde size yardım ediyor. Bu kartların kullanımını sınırlı sayıda olduğu için dikkat etmelisiniz .Boss bölümlerinde dikkatli atış yapmanız gerekiyor.

Boss bölümünde küçük domuzları öldürerek başlayabilirsiniz. İlk önce küçük domuzları vurmakta yarar var. Eğer bir oyunda 3 yıldızı dolduramamışsanız geri dönün ve tekrar oynayın bu bölümleri 3 yıldızla doldurmanız daha önemlidir. Kolaylıkla diğer levele geçmenizde yardımcı olacaktır.

Bu oyunda 3 yıldızla geçtikten sonra size siyah kuşun anahtarı açılacaktır. Siyah kuşu aldığınız en zorlu domuzları Angry Bırds 10-2 Nasıl Geçilir?öldürmekte sizin için daha avantajlı olacaktır. Sizin için verilen extra kartları iyi değerlendirmenizde fayda var. Bu kartların verildiği bölümde bir bar bulunuyor ve bu barı daha extra doldurursanız size extra atış hakkı veriliyor. Bu extra atış hakkını iyi değerlendirmek zorundasınız.

Bu elde ettiğiniz kuş ile güzel atışlar yaparsınız. Geçemediğiniz bir bölümü tekrar oynarsınız bir canınız eksiliyor. Eksilen bu canınız için beklemeden oynayın belli bir süresi var. Bu yenilenen can süresini ayarlara girip süreyi yükseltebilirsiniz. Extra kuş satın almak yerine bolca video izleyebilirsiniz. Böylece extra kuşunuz olacak. Bu oyunu oynamaya başladığımda bende baya hırslanmıştım.

Angry Bırds 10-2 Nasıl Geçilir Nasıl Oynanır Nasıl geçebilirim diye çıldırıyorum 3 yıldız yapmadan bahsetmiyorum bile. Bu oyunu oynarken dikkatli olmak bir oyunu tekrar oynamak avantajlıdır ben bir oyunu tekrar oynamanın avantajlarını gördüm sadece biraz daha dikkatle oynanırsa domuzları kolaylıkla öldürebilirsiniz.

Sahip olduğunuz kuşlarda çok önemli. Bazı kuşlarla daha kolay domuzları öldürebilirsiniz. Sahip olduğunuz kuşlara dikkat etmelisiniz. Herhangibi bir oynadığınız bölümü tekrar oynamanızda fayda var belki hız açısından dezavantaj olabilir ama tabi size kalmış bir şey. Bol sabır ve dikkat gerektiren bir oyundur.