Bbtan Nasıl Oynanır?

Bbtan Nasıl Oynanır?

Bttan bir savaş robotudur. Robotların yönettiği bir ülkede iseniz ve robotlarla savaşmak zorundaysanız bence Bbtan gibi bir savaş robotuna sahip olmalısınız. Bbtan savaş robotu yönetecek olmanın keyfide bir başkadır.Etrafda bu robotla gezinirken etrafınızda her türlü tehlikenin kol gezdiğini göreceksiniz.

bbtan-nasil-oynanirAkıl almaz mücadelelere şahit olacaksınız kendinizi bu mücadelenin içinde bulacaksınız biranda. Bu oyunu nasıl kolaylıkla onacağınızda size oyun başlamadan bildiriliyor ve hangi tuş ne işe yarar bunların hepsini bir tıkta öğreniyorsunuz. Bu oyunda 2 taraf mevcuttur bu 2 taraflar ise şunlardır birisi savaş kısmı diğeri ise savunma kısmıdır hangisini seçeceğiniz ise size kalmış.

Savaş kısmına geçtiğinizde patlamayan bombolar gördüğünüzde savaşa geçmeden yani çarpışmaya geçmeden önce savunma durumuna geçerseniz eğer daha az hasar alırsınız. Bu sizin için yapılmış büyük bir iyiliktir. Sizlere büyük avantajlar sağlayan ve size bilgiler vermektedir. bbtan Nasıl Oynanır Android kullanıcılarında büyük bağımlılık yapan bir oyundur. Bu oyunda topları atarken tuğlaları kırmak için parmağınızı aşağı kaydırmak yeterli.

İos ve android de bu oyun mevcut olup tüm kullanıcıların sıklıkla oynadığı hatta bağımlılık yaptığı söylenmektedir. Bttan basit bir tuğla kırma oyunu gibi gözükse de savaş robotunuzu kullanarak oynarken büyük keyif alacağınız bir oyundur. Bbtan oyunu en stresli anlarınızda, boş vakitlerinizde hatta otobüslerde vb. hemen hemen her yerde oynayabileceğiniz inanılmaz keyifli bir oyundur.7 den 70 şe herkesin dikkatini çeken bu oyun sizleri bekliyor.

Kullanımı çok basit olan bu oyun ilerde seviye atladıkça zorlaşıyor ve tabi ki de heyecanınız artıyor. Bu oyunu lütfen şahsi kullanıldığınız arabanızda oynamayın sizi öyle sine esir alıyor ki canınızı tehlikeye atmayın. Oyunda kazandıkça seviyenizin ilerlemesi ve her seviyenin bir öncekinden daha zor olması oyunun heyecanını giderek arttırıyor. Böylece oyundan kopmak zorlaşıyor ve siz her aşamada bir sonraki leveli merak ederek büyük bir heyecanla başarı üstüne başarı kazanma şansına sahip oluyorsunuz.