Doğtaş Yatak Odası Modelleri

Doğtaş Yatak Odası Modelleri

Yeni evlenecek olan çiftler ya da yatak odalarında yenilik isteyenler için 2017 Doğtaş yatak odası modelleri pek çok alternatif sunuyor. Düğün sezonu yaklaşırken düşük bütçeyle modern, şık, ferah ve kaliteli yatak odası takımına sahip olmak çok kolay. Doğu ve batının tasarım stillerini buluşturan Doğtaş yatak odası modelleri odalarınızı kişiselleştirirken, sahip olduğu saklama çözümleriyle kullanışlı alanlar yaratıyor.

 Neden Doğtaş yatak odası takımı almalıyım?

Düşük bütçeyle yatak odalarınızda harikalar yaratabilir, dergilerdeki örneklerden farkı olmayan mekanlara sahip Doğtaş Yatak Odası Modelleriolabilirsiniz. Dolap çözümleri, raf, şifonyer, çekmece ve askılıkla tamamlanmış yatak odası takımları sizlere düzenli alanlar sağlar. Meşenin gücünü renkler ve desenlerle bütünleştirmeyi başaran modeller ile evinizin en ilham veren mekanlarını yaratabilirsiniz. Kendine özgü tasarımlarıyla adeta mobilya modası yaratan ve ülkenin en büyük mobilya markalarından olan Doğtaş ile hayalinizdeki odaları gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

 2017 yılında Doğtaş yatak odası modellerinde ne gibi yenilikler bulunuyor?

Evinizin en kaliteli zamanını geçirmeniz gereken bu odalarda nasıl bir tasarım düşünmektesiniz? İster geleneksel, ister modern, ister minimalist bir tasarım düşleyin Doğtaş yatak odası modelleri arasında mutlaka kendinize ait bir tasarımla karşılaşacaksınız. Mavi geometrik çizgilerin ahşapla uyumuyla ortaya çıkan Zeyn yatak odası takımı modern çizgiler arayanlar için kullanışlı ve ferah bir çözüm sunacaktır. Klasikten vazgeçmeyenler için ise beyazın kıvrımlarla dansına sahne olan Riena yatak odası takımı evinize sadeliğin gücünü getirecektir. Doğunun gizemli havasını her an hissetmek isteyenler için Casablanca yatak odası takımı gerçek bir masal mekanına dönüşüyor. Fasın geleneksel motiflerinin uygulandığı mobilyalar meşenin batılı havası ile birleşip kendi stilini yaratıyor. Sıcak renklerle bezenmiş bir odada uyanmak isteyenler ise Marsala yatak odasını tercih edebilirler. İspanya’nın gün batımını odanıza çağırabilir ve geçmişi estetikle harmanlayan desenlerle kullanışlı ve şık bir oda yaratabilirsiniz.

“Doğtaş Yatak Odası Modelleri” için 1 yorum

  1. Nişanlım ile yatak odası seçiminde fikir ayrılığına düşüyoruz, o daha çok sade renkleri severken ben daha çok renkli bir yatak odamız olmasından yanayım. İkinci bir durum ise odamız da tekli bir koltuğun olup olmaması

Yorumlar kapalı.