Honeywell MX3

Mobil bilgisayar devi Honeywell’den rakiplerini kıskandıracak mükemmel bir model daha: Honeywell MX3 Plus. Ürün şık tasarımı ile ekstra havalı, ileri teknolojik donanımıyla en üstün niteliklerle bezenmiş eşsiz bir cihaz.

Honeywell MX3 Plus el terminali, ister araçta ister elde kullanıma uygun olarak üretilemiş, ergonomik bir üründür. Bünyesinde taşıdığı çok fonksiyonlu klavye, kullanıcı dostudur. Güçlü dizaynı yanında teknolojik donatıları da ürünü, rakiplerinin yanında farklı kılmaktadır. PXA255 işlemciye ve Windows CE 6.0 işletim sistemine sahip Honeywell MX3 Plus el terminali, akıllı ekran teknolojisi sayesinde dış ortamın ışık çeşitliliğine göre parlaklığı ayarlanabilme özelliğine sahiptir. Cihaz, 128 MB RAM ve &+ MB flash belleğe sahip olduğu için, geniş veri depolama alanı sayesinde uzun süre veri saklama yeteneğine sahiptir. Aynı zamanda ses komutlarına göre işlev sağlayabilen Honeywell MX3 Plus el terminali, USB, RS232 gibi güçlü veri aktarım arabirimleri sayesinde hızlı ve güvenli veri aktarımına olanak tanımaktadır.

IP 63 standartlarına uygun olarak plastik polikarbonat maddesinden üretilmiş olan Honeywell MX3 Plus l terminali, 1.2 metreden düşmeye karşı dayanıklı olarak üretilmiştir.