İDDAA

İnternette en çok tıklanan site sıralamalarında ilk binin içinde yer alan sitelerden biri de, kendine özgü bağımsız bir site olan Spor x sitesidir. Özellikle futbol meraklılarına hitap eden sitede, futbolun yanı sıra basketbol, canlı maç skorları, siteye ait sosyal paylaşım sayfası, oyun, röportajlar, köşe yazıları, güncel olaylar, gündemin öne çıkan isim ve olayları, çeşitli yorumlar ve dev bir video arşivi de mevcut. Ancak sporseverlerin siteye ulaşmasının en büyük nedenlerinden biri de iddaa için ayrılan bölüm.

Bu bölümde iddaa butonuna tıklandığında, site sizi direkt olarak spor x iddaa sayfasına yönlendiriyor. Açılan sayfada, iddaa ile alakalı pek çok butona rastlıyorsunuz. İddaa bülteni, programlar, yazarların tiyoları, maç listeleri ve canlı skor bilgileri verilen alternatifler arasında yer almaktadır. Bunların dışında sayfada bazı istatistiki bilgiler de iddaa oyunu oynarken, özellikle tahmin etmede yardımcı olan veriler içeriyor. Örneğin, en çok oynanan tahminler, günün kazandıran kuponu gibi size kazanmayı vaat eden alternatifler bolca sunulmaktadır. Buradan ayrıca canlı skor bilgileri ve diğer verilerle kupon kontrolü yapmak da mümkün.

Tüm bu alternatifleri, talibine sunan siteye tıklanma oranı her geçen gün artmaktadır. Bu sitede yer alan bilgilerin kaliteli içeriği ve güncelliği, siteye rağbetin en önemli sebeplerinden biridir. Tüm tahmincileri ve sporseverleri bu siteyi ziyaret etmeye davet ediyoruz.