https://www.hepsibarkod.com/urun/epson-colorworks-tm-c3500

Lerkekåsa Şaraphanesi Epson C3500 ‘ü Tercih Etti

Lerkekåsa şaraphanesi üzüm, meyve, çilek ve şarap ve kendi şarap şişesi etiketlerini üretir.

Telemark’taki Lush Gvarv, Norveç’in elma başkenti olarak anılıyor, ancak burada ayrıca ülkenin birkaç üzüm bağından birini bulacaksınız. Lerkekåsa şaraphanesi bir dizi üzüm, meyve ve meyve şarabı üretmekte ve Lill Gjestad Wollberg ve Odd Eugen Wollberg çifti tarafından işletilmektedir.

Burada şarabı tatmak ve şarabın nasıl yapıldığını öğrenmek için bir günlük geziye gelebilirsiniz. Ayrıca şarap tadımı ve restoranda akşam yemeği dahil olmak üzere geceyi bağda geçirebilir ve tembel günlerin tadını çıkarabilirsiniz. Günlük kabinde veya belki de en ilginç cazibe merkezinde kalabilirsiniz; uyuyabileceğiniz şarap fıçıları.

https://www.hepsibarkod.com/urun/epson-colorworks-tm-c3500Üç büyük meşe fıçıda, özel bir gece deneyimi için farklı bir yatak odası döşenmiştir. Kalın meşe duvarların içinde hala değerli damlaların kokuları vardır ve çift kişilik yataktan doğrudan üzüm asmalarına ve güzel çevreye bakabilirsiniz.

– Konuklara benzersiz bir şey sunmak ve bizi ziyaret ettiğinizde omuzların düzgün bir şekilde alçaltılmasını istiyoruz. Odd Eugen Wollberg, buraya ilk geldiğimizde yaşadığımız şey tam olarak buydu, diyor.

Çift, her yıl yaklaşık 1.200 şişe üretiyor. Diğerlerinin yanı sıra ravent, elma ve siyah kuş üzümü meyve ve dut şaraplarına ek olarak roze, beyaz ve kırmızı şaraplar da dahil olmak üzere tüm çeşitlerde üzüm şarapları.

Yılda yaklaşık 1200 şişe aynı sayıda şarap şişesi etiketi anlamına gelir. Daha önce, Lerkekåsa şaraphanesi etiketleri bir baskı şirketinden sipariş etti ve rulo halinde yolladı. Çift şimdi T.A. üzerinden etiket yazıcısı Epson ColorWorks C3500’ü satın aldı. Elektronik.

– Kendi etiket yazıcınıza sahip olmak çok daha esnektir. Artık tam olarak ihtiyaç duyduğumuz sayıda etiketi tam yerine geldiğinde yazdırabiliriz. Odd, örneğin yeni bir şarap türü yapmaya karar verirsek, yeni etiketleri de hızlı bir şekilde üretebiliriz diyor.

HepsiBarkodEpson ColorWorks C3500 renkli etiket yazıcısı, yalnızca gerçekte kullanılan renklerin değiştirilmesi gerektiğinden düşük maliyetli olan ayrı DURABrite Ultra mürekkep kartuşlarına sahiptir. Ve LCD ekran aracılığıyla baskı durumunu takip edebilir ve kartuşların ne zaman değiştirilmesi gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz.

– Hem yazıcının hem de verilen yazılımın kullanımı çok kolaydır. Odd, bu aynı zamanda üretimi harici olarak bırakmak yerine iyi bir yatırım olduğunu söylüyor.

Wollbergs sürdürülebilirlik ve kısa mesafeli deneyimlerle ilgileniyor.

– Kendi etiketlerinin üretimi de kısa mesafe felsefemize çok iyi uyuyor ve daha az nakliye ve sürüş gerektirdiği için çevreye küçük bir katkı, diye sonuçlandırıyor Odd Eugen Wollberg.