NAVITECH QX-751t PRIMO Nasıl Şarj Edilir?

NAVITECH QX-751t PRIMO Nasıl Şarj Edilir?

Navitech markasına sahip bu ürün ile artık aracınızda vakit geçirmek daha da eğlenceli olsa gerek. Navitech qx 751t primo birçok özelliğe sahiptir. Ekran boyutundan bahsetmeye başlayacak olursak 7” büyüklüğündedir. Arttırılabilir hafızaya sahiptir. Video oynatma özelliği mevcuttur. Ayrıca bluetooh araç kiti özelliği vardır. Mp3 çalma özelliği vardır. Tv özelliği vardır.

Özellikle en avantajlı özelliklerinden biri ömür boyu ücretsiz hatira güncelleme özelliğinin oluşudur. Fm transmitteri bulunmaktadır. Bir sıkıntı yaşamanız durumunda garanti süresi 2 yıl resmi distribütör garantili olarak bulunmaktadır. Paket içeriğinde ise garanti belgesi kullanma kılavuzu şarj cihazı bulunmaktadır.

Cihazla ilgili en önemli sorulardan biri de navitech qx-751t primo cihazı nasıl şarj edilir? sorusudur. Paket içeriğinde bulunan şarj aleti normal araç şarj aleti şeklindedir. Şarj aleti paketi uygun bir şekilde açıldıktan sonra alete uygun şarj cihazı kısmını aletin giriş yerine geçirerek diğer kısmını da araca bağlayarak uygun bir şekilde şarj edebilmektesinizdir. Alet şarj durumundayken kullanılmamalıdır. Çünkü bu durumda batarya ömrü kısalmaktadır.