Zorlu Alışveriş Merkezi Nerede?

Zorlu Center Alışveriş merkezi İstanbul’un en merkezi ve gözde konumlarından biri olan Zincirlikuyu semtinde yer alır. 73.000 m2’lik alana sahip olan, eşsiz tasarımıyla göz kamaştıran Zorlu Center Alışveriş Merkezi 200’den fazla mağazası ve alışılmışın dışında kullanılan teknolojisi ile 14 adet sinema salonuna sahiptir. Sinemaseverlerin büyük beğeni ile ilgi duyduğu sinema salonları oldukça geniş ve ferahtır. Bunun yanı sıra 2 adet VIP sinema salonları ile farklı ve izlemekten keyif alacağınız ortam sunmaktadır.

Ulaşımın günümüzde zor olması sebebi ile keşfedemediğimiz birçok gezilecek yerler, gideceğimiz listeler içinde yer almakla yetiniyor ne yazık ki. Alışveriş merkezinin açılması ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediyesi metro ve metrobüs bağlantı tünelleri yaparak ulaşım kolaylığı sağlamıştır. İster hafta sonu ister hafta içi ulaşım kolaylığı olan Zorlu Center Alışveriş Merkezini ziyaret etmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Hafta içi ve hafta sonları Zorlu Center Performans ve sanat merkezinde düzenlenen etkinlikler, gösteriler, mini konserler, tiyatrolar kültür-sanat hayatına yeni soluk getirerek sanatseverlerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Bilet satış noktalarından veya internet üzerinden bilet alış işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

ZORLU CENTER AVM’YE NASIL GİDİLİR?

Lokasyon açısından büyük kolaylıklar sağlanan, milyon dolarlık yatırım projesi ile günümüzde en gözde Alışveriş merkezlerinden biri haline gelen Zorlu Center’a ulaşım oldukça kolaydır. Kullanılan bağlantı tünelleri ve yaya için özel tasarlanmış geçiş yerleri ile imkanlar sunulmaktadır. Metro, metrobüs veya özel aracınız ile gitmek için şu adımları takip edebilirsiniz :

Metrobüs ile gitmek için; Zincirlikuyu durağında inip bağlantı tünelini kullanarak AVM’ye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Metro ile gitmek için; Gayrettepe Metro İstasyonunda inerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Özel aracınızla Avrupa yakasından AVM istikametine gitmek için; E-5 karayolu üzerinden boğaz köprüsüne doğru ilerleyin, Zincirlikuyu levhasının bulunduğu istikameti takip edin ve Levent yönüne doğru ilerleyin, Zorlu Center Alışveriş Merkezi karşınıza çıkacaktır.

Aracınızla Anadolu yakasından AVM istikametine gitmek için; boğaz köprüsünden çıkışa doğru Zincirlikuyu levhasını takip ederek AVM’ye ulaşım sağlayabilirsiniz.

AVM, haftanın 7 günü 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.